Máte dvě možnosti: Důchod přežít a nebo opravdu žít. Udělejte něco pro sebe a zvolte tu druhou. Využijte času a energie, kterou máte ( POZDĚJI, PAK nebo POTOM už bude energie ubývat) a vytvořte si PENZI, KTEROU SI ZASLOUŽÍTE.

NA KONCI ROKU 2021 VYŠLO 1. TIŠTĚNÉ VYDÁNÍ KNIHY BUDOUCNOST JE.

Na luxusním papíře, v kroužkové vazbě, aby se do ní dobře vpisovalo. Sami si musíte doplnit už jen propisku.

Tato kniha není návodem na štěstí, ale průvodcem, který Vás provede 7 tématy. Ke svým odpovědím i výsledkům si pomocí dobře mířených otázek přijdete sami. Vymotáte se z kruhu ve své hlavě a prožijete i své osobní AHA momenty.  Protože co chcete, to můžete.  

K čemu Vám bude tato kniha konkrétně užitečná?

Ušetříte čas

Poslední roky v práci a první roky v penzi jsou často obdobím nečekaně náročných změn. Zároveň je to klíčový moment pro vytvoření nového, smysluplného života. Takového, ve kterém je víc než jen rutina, prázdné dny a stárnutí. Neztrácejte drahocenný čas tím, že budete tápat a hledat. Ukliďte si ve svém životě už teď a vydejte se na svou jedinečnou cestu.

Vaše zdraví bude Vaše bohatství

Není spokojenosti ani aktivního stáří bez fyzického a duševního zdraví. Chcete-li prožívat skvělá léta, musíte se postarat o to, abyste je měli. Aktivně se zapojte do "boje" o dobrou kondici a nikdy to nevzdávejte. Zdraví můžete ovlivnit často víc, než si myslíte.

Naučíte se jít za svými sny

Ať jsou jakékoliv. Neztrácejte ve vyšším věku touhu žít, snít a být tím, kým opravdu chcete. Protože není svobodnějšího období než je právě důchod. Žijte tak, aby Vám ostatní záviděli a nenechte se nikým a ničím odradit. Aktivní penze není fráze, ale životní styl, který Vás může hodně bavit.

Proč já a moje kniha?

V životě jsem pracovala v mnoha sektorech, ale  klíčovou zkušeností se pro mě stala práce se staršími lidmi v jedné španělské firmě. Díky této zkušenosti mi došlo, že člověk je v určitém věku vystaven obrovským změnám.  Zároveň se cítí často sám, je v neznámé situaci. Navíc už tak trochu zapomněl, jak se vědomě s těmito změnami vyrovnat a opět se aktivně zapojit. Bylo skvělé ukazovat lidem, že věk není nepřítel a že opravdu MŮŽOU, pokud něco CHTĚJÍ.  A oni sami svůj věk odsunuli na vedlejší kolej a dovolili si CHTÍT. Chtít i přes svá větší či menší zdravotní nebo finanční omezení.

Najednou se prostě začaly DÍT ZÁZRAKY. 

Bylo to ale až v zemích Beneluxu, kde jsem se jako zaměstnanec setkala s pro mě neznámou věcí, přípravou zaměstnanců na odchod do penze. Měla jsem kolegy v tomto věku a ti mi nadšeně vyprávěli, jak si oprašují různá klíčová témata a jak se připravují na vstup do penze. Srovnali si myšlenky ohledně koníčků, mezilidských vztahů, péče o fyzické a mentální zdraví a na základě toho si udělali realistický a fungující plán na první rok, dva, pět. Byli na penzi připraveni a těšili se!

BYLO ROZHODNUTO.  Vrhla jsem se na studia koučinku a retirement koučinku (specializující se na osoby 55+) a postupně postavila projekt Úspěšně do penze na nohy.

A také pro Vás napsala tuto knihu.

Jaká je cena eKnihy BUDOUCNOST JE?

Cena této knihy byla 599 Kč. 

A protože musí udělat prostor dalším projektům, až do jara (21.3.) ji posílám za 270,- . Včetně dopravy. 

Zakoupení této knihy nezruinuje Váš rozpočet. Není čas na výmluvy, je čas na změnu :). Protože jen tím, že s knihou budete aktivně pracovat, a zároveň budete upřímní sami k sobě, může dojít k velkým i malým AHA momentům, uvědomění si jiných pohledů a nalezení nových způsobů řešení. Možná se to nestane hned dnes nebo přímo s knihou v ruce, ale třeba druhý den při venčení psa nebo vaření večeře Vám najednou něco dojde nebo něco napadne. AHA! 

Možná Vám práce s touto knihou vyřeší nějaký malý problém, možná Vám změní život. Zkuste to a naučte se aktivně přemýšlet o svém životě.

Co tato cena zahrnuje?

Část 1

Tištěná kniha BUDOUCNOST JE. Skládá se z 80 stran rozdělených do 7 kapitol s tématy jako VZTAHY, FYZICKÉ A DUŠEVNÍ ZDRAVÍ, PRÁCE nebo FINANČNÍ A ADMINISTRATIVNÍ plánování.

Část 2

Asi nejdůležitější část! Myšlenkové pracovní listy doplňují všechny kapitoly z knihy a je to ta část, kde budete pracovat hlavně Vy! 🙂

A něco navíc

Máte chuť  zkusit si koučink? Chcete otevřít nějaké téma podrobněji? Ke koupi knihy BUDOUCNOST JE získáváte ZDARMA INDIVIDUÁLNÍ koučovací rozhovor na Vaše téma v ceně 550 Kč. Délka hovoru je 30 minut.

Co říkají ti, kteří už knihu četli?

Ebook Budoucnost je...je skvěle zpracovaný. Obsahuje spoustu informací a zajímavostí pro každého, kdo chce vstoupit do penze úspěšně a být připraven na tuto nutnou fázi našeho života. V tomto eBooku je spousta zajímavých informací z každé oblasti našeho života. Co velice oceňuji, jsou myšlenkové listy, které čtení pomohou převést do každodenní reality života. Chvíle strávené čtením tohoto booku, byly moc příjemné a určitě nebudete litovat. Já už se moc těším na další pokračování. Zkrátka, jak píše Jana ve svém eBooku: "Jednou z největších životních změn, kterou člověk prochází, je ukončení pracovní kariéry a odchod do penze. Je třeba připravit se vědomě na tuto novou etapu, a to jak z pohledu psychiky, vztahů a emocí, tak i po praktické stránce nutné administrativy a finančního aspektu. Pokud ještě pracujete nebo už jste do tohoto jedinečného období života vstoupili, zaslouží si jistě tento krok Vaši pozornost“ Já myslím, že přesně to se v tomto ebooku Janě povedlo!! Jani, děkuji a přeji mnoho úspěchu v dalším psaní 🙂
Dobrý den Jano, Vaše aktivita je mi sympatická. Držím vám palce, i když mám pochybnosti o míře zájmu ze strany seniorů. Myslím, že většina raději pomůže vnoučatům, než aby investovala do sebe. Celkově si myslím, že kniha postihuje realitu a má vizi. Je to svižně napsané. Podstatné momenty to obsahuje. Přeji vám hodně úspěchů s projektem i knihou.
Vladimír, 73 let
Jsem už zkušená důchodkyně a musím říct, že mi kniha vyrazila dech. To, o čem píšeš jsem prožila. Veliké těšení, oslavy odchodu do penze a pak obrovská prázdnota. Nakonec jsem to zvládla, s pomocí této knihy to mohlo být rychlejší a jistě o dost snazší. Díky za otevírání těchto témat.
Věra K., 71 let

Opravdu není tato kniha pro Vás?

To se mě ale netýká. Já nepotřebuju žádnou pomoc s důchodem. To mám jako platit za to, abych se naučil/a užívat si volný čas? To já přece umím. To je asi pro nějaké slabochy. Co je na důchodu tak těžkého? Zvládli to jiní, zvládnu to snad taky. Nehodlám platit za něco, co mi bude připomínat mé stárnutí.

Poznali jste nějakou ze svých námitek?

Naučte se žít tak, aby Vás stárnutí víc bavilo...

... objednejte si knihu BUDOUCNOST JE!

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce. Knihu obdržíte ihned poté, co nám dorazí vaše platba.